Dažniausiai užduodami klausimai

kvapukas.lt nemokamas siuntimas
kvapukas.lt nemokamas siuntimas

Tikimės, kad čia pateiktoje medžiagoje, rasite atsakymus į Jums rūpimus klausimus. Jei atsakymo čia neradote, mielai prašome susisiekti su mumis kontaktuose nurodytais būdais.

  • Kiek laiko trunka pagaminti mano išskirtinį automobilio kvapuką?

Priklausomai nuo kiekio ir sudėtingumo, kvapukas pradedamas gaminti sekančią darbo dieną, po užsakymo pateikimo. Jei papildomų klausimų nekylą, kvapukas atspausdinamas ir supjaunamas jūsų pasirinkta forma per 1-2 darbo dienas. Papildomai prisideda siuntimo laikotarpis, kuris priklauso nuo kurjerių tarnybos. Dažniausiai kvapukas bus pristatytas jums per 1-2 darbo dienas. Tad bendras kvapuko gamybos ir pristatymo perminas gali svyruoti nuo 2 iki 5 darbo dienų.

  • Ar turite fizinę parduotuvę, kurioje būtų galima kvapuką nusipirkti?

Deja ne, kolkas tokios fizinės parduotuvės neturime. Viskas vyksta internetu. Dažniausiai užsakomas individualus kvapukas, todėl fizinėje parduotuvėje tokių užsakymų atlikti negalėtume.

  • Kaip galima apmokėti už kvapukus ar kitą produkciją?

Apmokėti galima per PAYSERA sistemą, prisijungiant prie jūsų naudojamo banko.

  • Ar galima ant kvapuko uždėti savo norimą nuotrauką ar užrašą?

Taip. Galima uždėti savo nuotrauką, užrašą, logotipą. Svarbu, kad vaizdas, tekstas būtų kokybiški. Ar kokybė užtenkama galėtume atsakyti pamatę ar išgirdę Jūsų poreikius. Jei turite klausimų, ar tikrai jūsų turima medžiaga bus tinkama kvapuko gamybai - mielai prašome pasikonsultuoti. Norime ir viliamės, kad jūs liksite patenkinti gaminiu, todėl dedame papildomas pastangas užtikrinti kokybę.

  • Ar kvapukas yra iš kokybiškos medžiagos?

Taip, kvapukai yra kokybiški. Kvapuko medžiaga yra itin tvirta. Ypatingai sudėtinga ją suplėšyti, nutraukti. Net jei kvapuką perlenksite, pats gaminys gali būti atstatomas į pirminę išvaizdą. Sulenkus dažai nenubyrės, nes jis yra įsigėrę į medžiagą. Kvapuko medžiagos storis svyruoja nuo 2mm iki 3mm.

  • Ar ilgai kvepia kvapukai automobilyje?

Viena iš mūsų idėjų ta, kad kvapukas būtų labiau automobilio aksesuaras, dekoro detalė, nei kvapo šaltinis. Nenorime, kad kvapukas skleistų pigų, sintetinį kvapą, kuris kartais labiau erzina nei kvepia. Tad mes naudojame išskirtinai prabangius namų kvapus. Mūsų kvapukai nėra mirkomi kvapiajame skystyje. Prie kvapuko pridedamas kvapo buteliukas su purkštuku, todėl baigus kvepėti, ar norint intensyvesnio kvapo, galima tiesiog papildomai pasipurkšti. Galima naudoti ir žmogiškus kvepalus. NEGALIMA purkšti/pilti gryno eterinio aliejaus, nes tai - agresyvi medžiaga ir gali sugadinti kvapuko išvaizdą. Mūsų kvapiosios medžiagos yra ne tokios agresyvios ir aštrios, kaip iš prekybos centrų. Jos naudojamos ir patalpų, prekybos centrų, namų aromatuose.

  • Gaminate tik vienetinius kvapukus ar galite pagaminti ir daugiau vienetų?

Galime pagaminti ir daugiau, tačiau to nepraktikuojame. Norime gaminti vienetinius, išskirtinius kvapukus. Tad kiekvienas kvapukų užsakymas, viršijantis 6 vienetus derinamas atskirai. Be abejo, darant didesnius kiekius, vieno kvapuko kaina mažėja.

  • Ar išrašote sąskaitas faktūras?

Taip, mes išrašome sąskaitas faktūras.

  • Ar galima grąžinti man netikusį kvapuką?

Taip, galima, jei kvapukas buvo pirktas su pasiūlytu šablonu. Jei kvapuką gaminome išskirtinai Jums su Jūsų išskirtiniais pageidavimais, tuomet grąžinimas nėra įmanomas. Jei Jūsų gautas kvapukas turi akivaizdžių broko žymių - gaminį pakeisime nauju arba grąžinsime Jums jūsų sumokėtus pinigus. Kvapuko grąžinimo išlaidas dengia pirkėjas.

  • Ar kvapuką galima supakuoti kaip dovaną?

Taip, galime pasiūlyti kvapuko pakavimą į dovanų dėžutę. Standartiškai kvapukas pakuojamas į paprastą pakuotę, panašią į prekybos centruose esančius kvapukus.

Kaip išgauti geriausią įmanomą atvaizdo kokybę?

Automobilio kvapuko medžiaga yra itin patvari, kokybiška, labai gerai sugerianti Jūsų norimą vaizdą. Taip pat puikiai sugeria ir išlaiko kokybiškus kvepalus. Automobilio kvapuko medžiaga yra stipriai išreikštos tekstūrinės sudėties, pritaikyta dažų ir kvepalų įsigėrimui ir "užrakinimui" jo viduje. Dėl šių priežasčių perkeliant Jūsų pageidaujamą vaizdą, galutinis rezultatas atrodys kitaip, nei atvaizdas kompiuterio ekrane - dažai įsigeria į vidų, pasklinda po tekstūrinės medžiagos "plaukelius" todėl vaizdas nebus itin detalus. Tą galite matyti ir iš pateikiamos iliustaracijos žemiau. Kad galutinis automobilio kvapukas (galutinis jo rezultatas) Jus tenkintų labiau, siūlome didinti kvapuko / kvapelio dydį arba naudoti kokybiškesnes, mažiau smulkių detalių turinčias nuotraukas ar iliustracijas.

Mažos ar tolimo nuotolio nuotraukos - praras detališkumą

Būtina pabrėžti, kad automobilio kvapukas / kvapelis skirtas aiškiam vaizdui, todėl spausdinama nuotrauka ar kitas grafinis elementas kvapelyje praras smulkias detales. Jos tiesiog sunkiai perduodamos, dėl medžiagos savybių ir kvapuko dydžio. Kuo mažiau smulkių detalių - tuo galutinis automobilio kvapukas atrodys geriau. Nuotraukoje ar iliustracijoje esančios smulkios detalės tarsi susilieja. Automobilio kvapukas / kvapelis negali būti itin didelis, kad netrikdytų vairuotojo dėmesio, neužstotų vaizdo. Dar ir todėl smulkus, daug mažų detalių turintis kvapuko atvaizdas - netinkamas pasirinkimas. Tikime, jog sutiksite, kad automobilio kvapukas ne knyga - daug teksto, smulkių detalių jam nereikia. Atvaizdas turi būti aiškiai suprantamas ir matomas.

Smulkus tekstas - sunkiau perskaitomas

Pasikartojame, tačiau norime Jums akcentuoti - venkite smulkių tekstų. Jis bus sunkiai perskaitomas. Rekomenduojame naudoti mažiausiai 10-12 dydžio (šrifto) tekstus. Taip pat venkite per didelio kiekio teksto. Daug teksto = mažesnės raidės. Jei nesate tikri, ar tekstas tinkamas - klauskite mūsų, pasistengsime į tai atsakyti. Smulkus tekstas automobilio kvapuke nerekomenduojamas, nes juo negalės pasimėgauti nei vairuotojas, nei keleiviai - judančiame kvapelyje jį perskaityti bus sunku. Naudokite trumpą, aiškų, didesnį tesktą.

Kuo mažesnis kvapukas - tuo mažiau kvapo

Kuo mažesnių matmenų automobilio kvapukas, tuo mažiau kvapiosios medžiagos jis sugers ir trumpiau kvepės. Jei mažą kvapuką supurkšite didesniu kiekiu kvapiosios medžiagos, yra rizika, kad didelės koncentracijos kvepalų cheminės sudėtis gali pažeisti chemiškai / mechaniškai pačią medžiagą. Kitaip tariant, netinkama kvapioji medžiaga arba per didelis jos kiekis gali sugadinti gaminį. Todėl patariame dažniau automobilio kvapuką pakvėpinti mažesniu kiekiu kvapiosios medžiagos. Taip ne tik ilgesnį laiką Jūsų kvapukas kvepės, bus intensyvesnis, bet ir išlaikysite kokybišką gaminį ilgiau. Įdomus faktas: 5 gramų svorio gaminys (automobilio kvapukas), pilnai prisodrintas skysčio, gali sverti iki 20 gramų. Taigi jis gali sugerti 3 kartus daugiau, nei kad pats sveria.Šaltuoju metu, kai Jūsų automobilio salone šalta, kvapas skleisis vangiau, nes tik šiluma jį aktyvina ir leidžia jam skleistis.

kvapukų gamyba vaizdas
kvapukų gamyba vaizdas
kokybiško kvapuko vaizdo gavimas
kokybiško kvapuko vaizdo gavimas
teksto smulkumas kvapukas su foto
teksto smulkumas kvapukas su foto