Kvapuko informacija

Svoris: Priklausomai nuo užsakymo gali varijuoti nuo 3 iki 10 gramų

Gamyba: ~ 1-3 darbo dienos (priklausomai nuo poreikių ir kiekio)

Siuntimas: ~ 1-3 darbo dienos (priklausomai nuo kurjerių tarnybos)

Kvapulo (gaminio) matmenys: Plotis tarp 6-10cm, aukštis tarp 5-11cm. Priklausomai nuo pasirinkto maketo, poreikių. Matmenys, viršijantys anksčiau paminėtus, gali imti trukdyti vairuotojo matomumui, todėl rekomenduojame didelio kvapuko negaminti ir atsižvelgti į mūsų patirtį ir rekomendacijas.

Kvapo kiekis ml: 2 ml

Kvapelio pakabinimo pasirinkimas: Juoda gumelė; Balta gumelė; Grandinėlė

Kvapioji medžiaga:

Tabakas: Pulsuoja šiltais ir harmoningais prieskonių ir gėlių aromatais, kuriuos užbaigia ekstravagantiškas tabako dūmas.
Baltijos gintaras: Gėlėtas, sumedėjęs ir aštrus aromatas su baltų gėlių ir apelsino žievelės viršutinėmis natomis, kartu su jazminu, balta rože ir sandalmedžiu.
Kašmyras: Apsnigtų kalnų ir žaliuojančių slėnių didybės įkvėptas aromatas kuria saugumą ir skambią ramybę.

Įpakavimo pasirinkimas:

DĖMESIO! Automobilio kvapukas (gaminys) - ne žaislas. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Gaminys, kuomet prisodrintas kvepalais, neturi liestis prie kitų paviršių - kontaktas gali pažeisti tiek gaminį, tiek paviršių, prie kurio liečiasi. Kvapiąjai medžiagai pakliuvus ant odos nuplauti dideliu kiekiu muilo ir vandens. Išmeskite panaudotą (-us) produktą (-us) su buitinėmis atliekomis. Išmeskite nepanaudotą (-us) produktą (-us) pavojingų arba tam pritaikytų atliekų surinkimo punktuose. Gali sukelti alerginę odos reakciją. Kenksminga vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus.

Kvapelio medžiaga: 100% sintetika
Kvapo sudėtis: 80% spiritas, 20% kvepalų esencijos koncentratas

Gaminio privalumai: gaminys labai tvirtas, ilgai išlaiko prekinę išvaizdą, galima pakartotinai įsodrinti kvepalais ar jų mišiniais, puikiai atsilaiko prieš saulės spindulius, ilgai neblunka ir nepraranda prekinės išvaizdos. Rekomenduojame pakartotinai gaminį įsodrinti tik mūsų rekomenduojamais kvepalais. Tinka ir žmonėms skirti kvepalai. Nerekomenduojame kvėpinti koncentratais, tai gali pažeisti gaminį.

kvapukas pakuotė
kvapukas pakuotė
kvapukas gamyba
kvapukas gamyba
Kvapukas siuntimas
Kvapukas siuntimas
Kvapukas matmenys
Kvapukas matmenys
Kvapukas kvapo kiekis
Kvapukas kvapo kiekis
kvapukas pakabinimas
kvapukas pakabinimas
kvapukas kvapų pasirinkimas
kvapukas kvapų pasirinkimas