Dažniausiai Užduodami Klausimai – D.U.K.

kvapukas.lt - duk

Kvapukų gamyboje dažniausiai sulaukiami klausimai. Tikimės, kad čia pateiktoje medžiagoje, rasite atsakymus į Jums rūpimus klausimus. Jei atsakymo čia neradote, mielai prašome susisiekti su mumis kontaktuose nurodytais būdais.

• Kiek laiko trunka pagaminti mano išskirtinį automobilio kvapuką?

Kvapukas ar kvapukai, priklausomai nuo kiekio ir sudėtingumo, pradedamas gaminti sekančią darbo dieną, po užsakymo pateikimo. Jei papildomų klausimų nekylą, kvapukas atspausdinamas ir supjaunamas jūsų pasirinkta forma per 1-2 darbo dienas. Papildomai prisideda siuntimo laikotarpis, kuris priklauso nuo kurjerių tarnybos. Dažniausiai kvapukas bus pristatytas jums per 1-2 darbo dienas. Tad bendras kvapuko gamybos ir pristatymo perminas gali svyruoti nuo 2 iki 5 darbo dienų.

• Ar turite fizinę parduotuvę, kurioje būtų galima kvapuką nusipirkti?

Kolkas fizinės parduotuvės neturime. Viskas vyksta internetu. Dažniausiai užsakomas individualus kvapukas, todėl fizinėje parduotuvėje tokių užsakymų atlikti operatyviai negalėtume.

• Kaip galima apmokėti už kvapukus ar kitą produkciją?

Apmokėti galima per PAYSERA sistemą, prisijungiant prie jūsų naudojamo banko. Taip pat galima atsiskaityti bankiniu pavedimu.

• Ar galima ant kvapuko uždėti savo norimą nuotrauką ar užrašą?

Taip. Galima uždėti savo nuotrauką, užrašą, logotipą. Svarbu, kad vaizdas, tekstas būtų kokybiški. Ar kokybė užtenkama galėtume atsakyti pamatę ar išgirdę Jūsų poreikius. Jei turite klausimų, ar tikrai jūsų turima medžiaga bus tinkama kvapuko gamybai – mielai prašome pasikonsultuoti. Norime ir viliamės, kad jūs liksite patenkinti gaminiu, todėl dedame papildomas pastangas užtikrinti kokybę.

• Ar kvapukas yra iš kokybiškos medžiagos?

Taip, kvapukai yra kokybiški. Kvapuko medžiaga yra itin tvirta. Ypatingai sudėtinga ją suplėšyti, nutraukti. Net jei kvapuką perlenksite, pats gaminys gali būti atstatomas į pirminę išvaizdą. Sulenkus dažai nenubyrės, nes jis yra įsigėrę į medžiagą. Kvapuko medžiagos storis svyruoja nuo 2mm iki 3mm.

• Ar ilgai kvepia kvapukai automobilyje?

Viena iš mūsų idėjų ta, kad kvapukas būtų labiau automobilio aksesuaras, dekoro detalė, nei kvapo šaltinis. Nenorime, kad kvapukas skleistų pigų, sintetinį kvapą, kuris kartais labiau erzina nei kvepia. Mūsų kvapukai nėra mirkomi kvapiajame skystyje. Prie kvapuko pridedamas kvapo buteliukas su purkštuku, todėl  galima tiesiog papildomai pasipurkšti. Galima naudoti ir žmogiškus kvepalus. NEGALIMA purkšti/pilti gryno eterinio aliejaus, nes tai – agresyvi medžiaga ir gali sugadinti kvapuko išvaizdą. 

• Gaminate tik vienetinius kvapukus ar galite pagaminti ir daugiau vienetų?

Galime pagaminti ir daugiau, tačiau to nepraktikuojame. Norime gaminti vienetinius, išskirtinius kvapukus. Tad kiekvienas kvapukų užsakymas, viršijantis 6 vienetus derinamas atskirai. Be abejo, darant didesnius kiekius, vieno kvapuko kaina mažėja.

• Ar išrašote sąskaitas faktūras?

Taip, galima, jei kvapukas buvo pirktas su pasiūlytu šablonu. Jei kvapuką gaminome išskirtinai Jums su Jūsų išskirtiniais pageidavimais, tuomet grąžinimas nėra įmanomas. Jei Jūsų gautas kvapukas turi akivaizdžių broko žymių – gaminį pakeisime nauju arba grąžinsime Jums jūsų sumokėtus pinigus. Kvapuko grąžinimo išlaidas dengia pirkėjas.

• Ar kvapuką galima supakuoti kaip dovaną?

Taip, galime pasiūlyti kvapuko pakavimą į dovanų dėžutę. Standartiškai kvapukas pakuojamas į paprastą pakuotę, panašią į prekybos centruose esančius kvapukus.

Kaip išgauti geriausią įmanomą atvaizdo kokybę?

Kad galutinis automobilio kvapukas (galutinis jo rezultatas) Jus tenkintų labiau, siūlome didinti kvapuko / kvapelio dydį arba naudoti kokybiškesnes, mažiau smulkių detalių turinčias nuotraukas ar iliustracijas.
Mažos ar tolimo nuotolio nuotraukos – praras detališkumą.
Smulkus tekstas – sunkiau perskaitomas.
Kuo mažesnis kvapukas – tuo mažiau kvapo jis skleis, reikės dažniau pakvėpinti.

DĖMESIO! Automobilio kvapukas (gaminys) – ne žaislas. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Gaminys, kuomet prisodrintas kvepalais, neturi liestis prie kitų paviršių – kontaktas gali pažeisti tiek gaminį, tiek paviršių, prie kurio liečiasi. Kvapiąjai medžiagai pakliuvus ant odos nuplauti dideliu kiekiu muilo ir vandens. Išmeskite panaudotą (-us) produktą (-us) su buitinėmis atliekomis. Išmeskite nepanaudotą (-us) produktą (-us) pavojingų arba tam pritaikytų atliekų surinkimo punktuose. Gali sukelti alerginę odos reakciją. Kenksminga vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus.
Kvapelio medžiaga: 100% sintetika
Kvapo sudėtis: 80% spiritas, 20% kvepalų esencijos koncentratas