Gaminių grąžinimas

GRĄŽINIMAS

Grąžinimas gaminių, kurie buvo sukurti su Jūsų nuotraukomis, tekstais ir skirti tik Jums – neįmanomas, nebent gaminys yra pažeistas, nekokybiškas.

Jūsų užsakytos prekės mūsų el. parduotuvėje yra gaminamos pagal Pirkėjo specialiuosius nurodymus, tad užsakyta prekė gali būti grąžinama tik dėl broko, užsakymo nurodymų neatitikimo ar pažeidimų, atsiradusių transportuojant prekę.

 1. Remiantis Europos Parlamento ir Tarybos direktyva 97/7/EB, 1997 m. gegužės 20 d., dėl vartotojų apsaugos, susijusios su nuotolinės prekybos sutartimis, Pirkėjas neturi teisės pasinaudoti galimybe atsisakyti sutarties, jeigu įgytos kokybiškos prekės buvo gaminamos pagal Pirkėjo specialiuosius nurodymus arba yra akivaizdžiai pritaikytos tam tikram Pirkėjui (vartotojui).
 2. 49. Prekės grąžinamos remiantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.362 str. ir 2001 m. birželio 11 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu Nr. 697 patvirtintomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis.
 3. 50. Vadovaujantis Europos Parlamento ir Tarybos direktyva 2011/83/ES dėl vartotojų teisių ir Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.362 straipsnio 1 dalimi, prekės (išskyrus pagal specialius Pirkėjo nurodymus pagamintų prekių (pvz. gaminiai, pagaminti pagal Pirkėjo reikalavimus, gaminiai su Pirkėjo nuotraukomis, pasirinktais tekstais ar grafinėmis detalėmis; marškinėliai su pirkėjo pasirinktu atvaizdu ir kita) ir kitą poligrafinę produkciją ir kitas prekes, nurodytas Mažmeninių prekybos taisyklių 17 punkte), grąžinamos per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo dienos.
 4. 52. Vadovaujantis Taisyklių 50 punktu, norėdamas grąžinti prekę (-es), Pirkėjas privalo informuoti Pardavėją e. paštu info@kvapukas.lt .
 5. 53. Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:
 6. 53.1. grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
 7. 53.2. prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
 8. 53.3. prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos visos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė;
 9. 53.4. grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo;
 10. 53.5. grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.
 11. 54. Grąžinamos prekės turi būti pristatytos klientui patogiu būdu – sutartinai suderintu adresu.
 12. 55. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko Taisyklių 50–54 punktuose nustatytos prekių grąžinimo tvarkos. El. parduotuvei nustačius, kad Pirkėjas pažeidė įsipareigojimą grąžinti nepažeistą, kokybišką, nepraradusią prekinės išvaizdos prekę, Pirkėjas įsipareigoja atlyginti el. parduotuvei visus su tuo susijusius nuostolius, o pinigai Pirkėjui nėra grąžinami.
 13. 56. Jeigu Pirkėjas nori pakeisti nekokybiškas prekes kitomis, apie grąžinimą privalo pranešti e. laišku adresu info@kvapukas.lt per 3 (tris) dienas, kuriame nurodo prekių pavadinimus arba nuorodas į prekes, pageidaujamas gauti vietoj grąžinamų. Jeigu naujų prekių vertė viršys grąžinamų prekių vertę, skirtumas privalės būti apmokėtas pagal Pardavėjo atsiųstą sąskaitą faktūrą. Jeigu naujų prekių vertė bus mažesnė nei grąžinamų prekių vertė, Pardavėjas per 30 dienų grąžins prekių kainų skirtumą Pirkėjui.
 14. 57. Pirkėjui nutraukus pirkimo–pardavimo sandorį dėl prekės netinkamos kokybės, Pardavėjas privalo grąžinti sumokėtą kainą. Netinkamos kokybės prekės grąžinimo išlaidos tenka Pardavėjui. Visi pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į grąžinimo prašyme (prašymo forma pateikta žemiau) Pirkėjo nurodytą banko sąskaitą.
 15. 58. Pirkėjui tenka visos prekių grąžinimo išlaidos, išskyrus 57 punkte nurodytus atvejus.

 


kvapukas banner pakuotės