Kvapukų pristatymas

PRISTATYMAS

Standartinis pristatymas į paštomatą kaina 0.00 € (NEMOKAMAS).

 

Pristatymo laikas

Gautas užsakymas pradedamas ruošti sekančią darbo dieną.

Priklausomai nuo užsakymo sudėtingumo ir kiekio užsakymo pagaminimas per 1-3 darbo dienas (esant dideliam kiekiui gamybos terminas sutariamas atskirai su užsakovu el.paštu arba telefonu).

Standartinis pristatymas per 1-3 darbo dienas (priklauso nuo kurjerių tarnybos).

 

 

Kita informacija dėl pristatymo

  1. Pristatymas į Kuršių Neriją nevykdomas.
  2. Pristatymas vykdomas tik per LPEXPRESS paštomatus.
  3. Svarbu: prekės pristatymo metu patikrinkite siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimą, būtinai pažymėkite tai siuntos priėmimo metu bei surašykite laisvos formos siuntos pažeidimo aktą. Nenurodžius pakuotės pažeidimų prekės pristatymo metu, bus laikoma, kad siunta perduota tvarkinga ir be pažeidimų.
  4. Jeigu pristatytos prekės komplektacijoje nėra kokių nors dalių ar prekės pakuotė atrodo pažeista, informuokite mus el. paštu info@kvapukas.lt arba telefonu +370-676-23037
  5. Mažinant taršą gamtai, siuntoms stengiamės pakartotinai naudoti pakuotes nuo kitų prekių (pačios prekės įpakavimas bus toks, kaip užsisakėte). Jūsų užsakymą visuomet supakuojame kaip įmanoma saugiau, kad prekės nebūtų apgadintos transportavimo metu.

Mokėjimas per elektroninę bankininkystę

Paysera
Pasirinkus šį mokėjimo būdą, užsakymo pabaigoje būsite nukreipti į „Paysera“ el. bankininkystės svetainę. Joje pasirinkite SAVO BANKĄ, kurio paslaugomis naudojatės ir galėsite iš karto patvirtinti mokėjimą.

Atsiskaitymas kitais būdais – neatliekamas.